+90 533 321 71 32

Sosyal Medyada Biz}

Web Tasarım Paketlerinde Kampanya !
Sitemiz üzerindeki ürünlerde şok kampanyalar devam ediyor, dilediğiniz ürünü tarafımıza ileterek en uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
KAMPANYADAN YARARLAN

S.S.S

Web Tasarım Nedir ?
Web sitenizi yayınlamak için metinlerinizi, görsellerinizi, videolarınızı ve belgelerinizi bir araya ahenk içinde kullanıcıya sunmak için getirme metodudur. Web tasarım için öncelikle PHOTOSHOP Vb. Programlar ile grafik tasarım çizimi gereklidir. Çizilen Photoshop belgesi CSS tasarımcısı tarafından web tasarım haline getirilir. Dilenirse yönetilebilir dinamik bir web sitesi için PHP programlama dili ile hayat bulur.
Alan Adı ( Domain ) Nedir ?
Alan adı web sitenize ulaşmak için adres satırına yazılan siteadiniz.com ~ siteadiniz.com.tr gibi adreslere sahip olan uzantıları günümüzde yüzlerce çeşit olan (.net .org .biz .us .co .ist .tc) sitenizin adres bilgisidir. Alan adı uzantısına göre (com net org com.tr net.tr) fiyatında değişkenlik gösterebilir. Günümüzde en uygun alan adı 10$ en pahalısı ise 500$ ları bulabiliyor.
Alan ( Hosting ) Nedir ?
Hosting web sitenizin tasarımı, yazılımı, görseli, veritabanı gibi verilerin barındırıldığı, E-posta'ları nızın kayıtlarının bulunduğu SERVER parçaçığıdır. Ana sunucu üzerinde size ayrılan trafik,disk,ram ve işlemci birimi kadar kullanabileceğiniz alandır. Hosting bulunduğu ülkeye göre performans (hız ve işlem) gösterir. Elbette en hızlı hosting kapasitesine göre göreceli olarak TÜRKİYE üzerinde bulunan sunucularda çalışan ve disk biçimi olarak SSD tercih edilen hostlardır. Hosting fiyatları firmalara göre değişkenlik göstermekle birlikte en uygunu yıllık 10$ dan başlar 1000$ a kadar çıkabilir.
Ücretlendirme Tek Seferlik mi ?
Yaptırdığınız web sitesinin yazılım, tasarım ve diğer hizmetlerin bedellerini tek sefere mahsus ödeyeceksiniz. Fakat alan adı, hosting, ssl sertifikası, statik ip, sanal pos yıllık hizmet bedelleri gibi ücretler yıllık yada büyüklüğüne göre aylık ödenir. Yıllık yada aylık ödeyeceğiniz alan adı, hosting bedelleri bize has bir uygulama değildir. Standartlar üzre biz sizden bu bedelleri tahsil ederek, gerekli mercilere ödemeler sağlıyoruz, hizmet kesintilerinin ekseri sorusu olan alan adı, hosting ücretleri bir kereye mahsus değildir.
Siteyi açtık içerikleri biz mi giriyoruz ?
Web sitenizin içeriklerini, ürünlerini, sayfalarınızı, projelerinizi, menülerinizi, kategorilerinizi belirli bir adete kadar TURGUTLU WEB TASARIM olarak biz giriyoruz. ( Toplam ortalama 10-20 Adet ) Sizin bu içerikleri girebilmeniz için yaptığımız yada size teslim ettiğimiz yönetim panelinden, verilerinizi nasıl girebileceğinizi size tarif ederek kendi içeriklerinizi girmenizi sağlıyoruz. Eğer vakit, yada eleman gibi sorunlarınız varsa girilecek metin ve belgelere göre içerik girme ücretlendirilerek firmamız tarafından girilebilir.
Ofisiniz Hangi İl'de ?
Manisa firmasıyız sadece MANİSA Turgutlu'da ofisimiz bulunmaktadır. İlerleyen tarihlerde diğer şehirlerde de ofis bağlantılarımız illaki olacaktır.